Domů
O nás

O nás

Jsme předním světovým dodavatelem hořákových systémů pro veškeré průmyslové aplikace. Jsme specialisté na ocelové konstrukce, průmyslové pece, regulační stanice topných a technických plynů, plynové hořáky, kompresory a úpravu vzduchu, potrubní rozvody a další technologie nejen těžkého průmyslu.

V ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o. navrhujeme specializované konstrukce a systémy. Po jejich vyprojektování pro vás následně tato výjimečná technická řešení vyrábíme a konstruujeme. Dodáváme kompletní systémy včetně elektro řízení a softwaru. Dále jsme vám k dispozici také pro opravy, renovace a servis strojních zařízení.

Inovace jsou pojem, který nám rozhodně není cizí. Výjimečné produkty totiž mohou vzniknout pouze spojením chytrých a schopných lidí a jejich spoluprací. Každodenně přicházíme do kontaktu s technologicky a procesně náročnými disciplínami, které vyžadují precizní plánování, postupy, ale také šikovnost a trpělivost našich pracovníků. Léta zkušeností, stejně jako množství a různorodost zakázek nás dovedly k maximální všestrannosti, preciznosti i flexibilitě, které úspěšně aplikujeme ve prospěch vašich projektů.

Proč s námi spolupracovat

Piktogram technického zařízení
Kompletní dodávky strojů a technických zařízení na klíč

Od projektu, přes výrobu a montáž až po spuštění a servis.

Dekorační prvek
Piktogram počítače
Pro zařízení navrhneme a dodáme i řízení a software

V našem týmu jsou vám k dispozici profesionálové všech potřebných profesí.

Dekorační prvek
Piktogram globu
Celosvětová působnost

Ať už bude zařízení sloužit v jakékoli části světa, uvedeme je do provozu kdekoli.

Dekorační prvek
Piktogram nářadí
Revize, servis, údržba a náhradní díly

Samozřejmostí je prodej náhradních dílů, revize, servis i rychlé opravy.

Dekorační prvek
Piktogram 30 let zkušeností
Již více než 30 let zkušeností

Máme bohaté zkušenosti a mnohaletou praxi pro širokou škálu cílových odvětví.

Dekorační prvek

Certifikáty, oprávnění a osvědčení

Plynová zařízení:
  • Oprávnění pro montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení
  • Oprávnění pro revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení
Tlaková zařízení:
  • Oprávnění pro montáže a opravy vyhrazených tlakových zařízení
  • Oprávnění pro revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení
Elektrická zařízení:
  • Oprávnění pro montáže a revize elektrických zařízení
Kompresory Kaeser:
  • Certifikáty pro servisní činnosti na kompresorech Kaeser

Naše hodnoty

Piktogram ocenění

Čestnost

Očekáváme čestné a morální jednání v souladu s nejvyššími etickými standardy a dodržování zákonů a předpisů.

Piktogram potřesení rukou

Respekt

Jsme otevření, upřímní, přímočaří a důvěryhodní. Budeme respektovat ostatní tak, jak sami chceme být respektováni. Nasloucháme si navzájem a učíme se jeden od druhého, od našich zákazníků a od prostředí kolem nás. Věříme, že týmová práce je hlavním odrazem naší spolupráce, důvěry a respektu.

Piktogram trofeje

Úsilí o prvotřídnost

Usilujeme o ně ve všem, co konáme. Dosahujeme jich díky vysoce motivovaným a různorodým zaměstnancům, kteří předčí očekávání našich zákazníků. Naše odhodlání a nasazení je to, co nás odlišuje od naší konkurence, motivuje nás k dosahování výsledků a přispívá k našemu společnému úspěchu.

Piktogram palce nahoru

Zodpovědné jednání

Bereme na sebe zodpovědnost za lidi a za životní prostředí. Zavazujeme se pečovat o zdraví našich zaměstnanců a o životní prostředí. Podnikáme způsobem, který je bezpečný jak pro naše zaměstnance, zákazníky, tak i pro veřejnost a životní prostředí.

Sponzorujeme

Uvědomujeme si, že jako jednotlivci i společnost máme odpovědnost vůči životnímu prostředí i společnosti, ve které žijeme a pracujeme. Rozhodli jsme se proto do našeho portfolia implementovat činnosti, které vyjadřují náš přístup ke společenské odpovědnosti. Seznamte se s vybranými aktivitami naší podpory.

Pomáháme v oblasti sportu

Pomáháme v sociální oblasti

Pomáháme ve světě kultury

Z naší historie

Pomáháme vám již více než 30 let. Firma Zdeněk Mrakvia - ZM servis byla založena v roce 1992. V následujících letech se firma zaměřovala na montáže nerezových technologií v potravinářském průmyslu a na opravy chladicích čpavkových zařízení včetně jejich servisu. Po úspěšném vstupu na tento trh rozšířila společnost svou činnost do oblasti výroby stlačeného vzduchu. Jednalo se o montáže kompresorových stanic s příslušenstvím a následným servisem. S těmito novými aktivitami se firma začala zdárně prosazovat i do jiných průmyslových odvětví např. strojírenství, hutnictví, energetiky a dalších.

V roce 2006 došlo ke vzniku společnosti s ručením omezeným pod názvem ZM SERVIS MORAVIA, s. r. o. V současné době jsme schopni nabídnout vám kompletní služby spojené s prodejem, výrobou a technologickými montážemi, včetně servisních prací.

Rozhodná je pro nás kvalitně provedená práce a spokojenost zákazníků s poskytovanými službami, které pro vás v současné době realizujeme nejen v Evropě, ale po celém světě.

Pracovní nabídky

Sledujte nás na Facebooku a aktuální pracovní nabídky ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o. vám neuniknou.

Sledujte nás